Senior Fullstack Ruby Engineer

Kraków
Software Development - General – Global App Testing
On site
Global App Testing tworzy platformę testową używaną przez klientów i 25 000 profesjonalnych testerów na całym świecie. Naszą główną cechą jest zorientowanie na klienta i mocny nacisk na jakość kodu, który dostarczamy użytkownikom.
Setki wiodących marek, w tym Facebook, Microsoft, General Electric i iHeartMedia, polega na platformie Global App Testing, aby poprawić jakość dostarczanego oprogramowania z prędkością, która pozwala zespołom Agile i DevOps aktualizować aplikacje szybciej i częściej.

Problem na jaki odpowiada GAT to szybkie dostarczenie dobrej jakości aplikacji.

Testerzy na całym świecie korzystając ze swoich urządzeń, wykonują dla nas dwa rodzaje testów - scenariusze testowe lub testy eksploracyjne.

Naszym planem jest umożliwienie klientom ulepszania ich kodu , dlatego rozbudowujemy zespół opiekujący się aplikacją.
Do naszego krakowskiego biura szukamy Senior Fullstack Ruby Developera, który dołączy do doświadczonego  zespołu i pomoże nam w rozwoju i wprowadzaniu nowych funkcjonalności.

Dlaczego dobrze jest do nas dołączyć?

Będziesz pracował w środowisku szybkiego feedbacku i częstych deployów:- Deploy na produkcję kilka razy dziennie- Środowisko DevOps: Kubernetes, Prometheus, Grafana, Graylog, Sentry, NewRelic, GitLab, Slack & JIRA

Będziesz miał możliwość używania w codziennej pracy najnowszych technologii i praktyk:- Backend: Ruby 2.5, Ruby on Rails 5.1, RSpec, Eslint, Rubocop- Frontend: React v16.8, ES6, ES7, Jest, GraphQL, Webpack- Coding Practices: Static Code Analysis, Code Review, SOLID

Będziesz miał szansę na rozwój:- Wsparcie Lidera: Mentoring, Spersonalizowana ścieżka rozwoju, spotkania 1:1- Wsparcie Zespołu: Tech Talks, Retrospektywy, dzielenie się wiedzą, onboarding z Buddym

Odnajdziesz się świetnie na tym stanowisku, jeśli:

    • Przez ostatnie 4.5 roku doskonaliłeś się w pisaniu kodu i doskonale znasz Ruby oraz Ruby on Rails
    • Rozumiesz Frontend i jego najpopularniejsze technologie, takie jak React, JavaScript, HTML5, and CSS3
    • Rozumiesz TDD i korzyści płynące z
    • Miałeś okazję budować wysoce skalowalne i niezawodne systemy - projektowałeś i wdrażałeś złożone aplikacje (złożoność kodu + złożoność modelu danych)
    • Tworzyłeś schematy baz danych wspierających procesy biznesowe - integrowałeś je z różnymi wewnętrznymi i zewnętrznymi interfejsami API
    • Pracowałeś przy migracji danych, transformacji i skryptach
    • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim (to warunek konieczny, ponieważ będziesz miał okazję współpracować z anglojęzycznymi osobami z różnych zespołów)
    • Szybko się uczysz i mocno skupiasz się na samorozwoju
    • Mile widziane: doświadczenie w tworzeniu aplikacji w Python
    • Mile widziane: doświadczenie z AI

Co zyskujesz dołączając do GAT?

    • Wynagrodzenie na poziomie 12000 - 21000, zależne od Twojego doświadczenia i umiejętności
    • Płatny ekwiwalent urlopu (20 dni)
    • Stabilną umowę z 3-miesięcznym okresem próbnym
    • Pracę w nowoczesnym biurze w Krakowie + możliwość częściowej pracy zdalnej
    • Pomoc w rozwoju i kulturę dzielenia się wiedzą
    • Wpływ na decyzje podejmowane w firmie - każdy pomysł, który wniesiesz do firmy będzie rozpatrywany

Jakie będą Twoje zadania?

    • Projektowanie i wdrażanie nowych funkcji za pomocą modułowego, bezpiecznego i dobrze przetestowanego kodu
    • Optymalizacja aplikacji pod kątem maksymalnej prędkości i skalowalności, a w razie potrzeby - bycie liderem projektu lub wprowadzanej funkcjonalności
    • Rozwiązywanie różnych interesujących problemów związanych z zarządzaniem testami, ocenianiem testerów, półautomatycznym wykonywaniem testów, wykrywaniem aktywności spamu (przy użyciu ML, przetwarzania języka naturalnego oraz sieci neuronowych w razie potrzeby) - wybór technologii, które pasują do danego problemu należy do Ciebie
    • Będziesz ściśle współpracować z innymi zespołami inżynieryjnymi, więc masz okazję poznawać i wprowadzać nowe technologie
    • Przyczynisz się do rozwoju zespołu i firmy - będziesz aktywnym uczestnikiem naszej kultury (opieka dla mniej doświadczonych programistów, wywiady i nowe inicjatywy)
Jeśli zainteresowała Cię ta oferta aplikuj śmiało :) W razie jakichkolwiek pytań pisz na - vanessa.konrady@beetalents.com