VILJUŠKARISTA (Magacioner)

Belgrade, Serbia
Product Management – Warehouse /
Full-time /
Da li želite da se zaposlite u „cargo-partner“-u
jednoj je od vodećih međunarodnih kompanija koje se bave organizacijom avionskog, pomorskog i drumskog prevoza robe, kao i pružanjem usluga iz oblasti špedicije, logistike i skladištenja, sa kancelarijama u 40 država širom sveta sa više od 4.000 zaposlenih? Našem timu u Srbiji potreban je:

V I LJ U Š K A R I S T A (Magacioner)

Postanite deo našeg pobedničkog tima u Logističkom centru u DOBANOVCIMA!

Nudimo:
·         Redovnu isplatu mesečnih zarada
·         Redovnu isplatu bonusa
·         Privatno zdravstveno osiguranje
·         Odlične uslove rada i druge pogodnosti

Opis posla:
·         Istovar/utovar kontejnera/kamiona viljuškarom (i/ili ručno – potrebna je sposobnost za obavljanje fizičkog rada)
·         Pripremanje, izdvajanje, slaganje, pakovanje, obeležavanje i sortiranje robe
·         Pripremanje prijemne i otpremne dokumentacije
·         Vođenje brige o opremi i održavanje čistoće u skladišt

Očekujemo:
·         Da budete vredni, odgovorni, tačni i organizovani
·         Da budete spremni na plaćeni prekovremeni rad

DODATNA PREDNOST ZA KANDIDATE KOJI IMAJU:
·         Iskustvo u upravljanju viljuškarom (sa ili bez sertifikata)
·         Osnovno poznavanje rada na računaru
·         Osnovno poznavanje sistema za upravljanje u skladištu
·         Osnovno poznavanje procedure carinskog skladištenja

Ukoliko hoćete da radite i da zaradite, mi bismo želeli da Vas upoznamo.
Pošaljite nam odmah Vašu biografiju i prijavu za posao elektronskim putem ili na adresu:

“cargo-partner” d.o.o. Beograd-Dobanovci,
Ugrinovačka 205,
11272 Dobanovci

Samo kandidati koji ispunjavaju gore navedene uslove biće uzeti u razmatranje, a najuži broj biće kontaktiran.
Izrazi korišćeni u ovom oglasu, a koji su radi preglednosti dati u jednom gramatičkom rodu, bez diskriminacije odnose se podjednako na muškarce i na žene.

www.cargo-partner.com

Company Introduction:

cargo-partner is a privately owned full-range info-logistics provider offering a comprehensive portfolio of air, sea, land transport and warehousing services, with special expertise in information technology and supply chain optimization. The company operates over 160 offices in over 40 countries around the world to create fast and efficient solutions for a wide range of industries. With the SPOT platform, cargo-partner ensures easy cooperation and full transparency throughout the supply chain.

As a family-owned business, we are very employee-oriented and want to work with you to develop your career and personal goals. Take a look at our Mission & Vision.

Find out more about cargo-partner from our Youtube channel

Learn about Life at cargo-partner here

If you are looking for a challenging position in an innovative and dynamic international company, we want to get to know you!

View our Privacy Policy