Vámügyi adminisztrátor

Budapest, Hungary
Product Management – Customs /
On-site
A cargo-partner egy vezető multinacionális szállítmányozási és integrált logisztikai szolgáltató vállalat, mely különlegesen erős nemzetközi szállítási megoldásokban. A cargo-partner egy ausztriai központú a világ 40 országában több, mint 3000 fő munkavállalót foglalkoztató, világszerte folyamatosan növekvő és bővülő nemzetközi nagyvállalat. Munkatársaink rendkívül motivált szakemberek a világ legkülönbözőbb kultúráiból, akikben egyaránt közös a munkájuk iránti elkötelezettségük, a kiváló kommunikációs készségük, a kezdeményezőkészségük és ügyfélcentrikus szemléletük. Hiszünk a partnereinkkel való hosszú távú kapcsolatok kialakításában és munkatársaink folyamatos fejlesztésében.
Üzleti fejlődésünk támogatása érdekében, a gyáli irodánk vámcsoportjába keresünk munkatársat az alábbi munkakörben:

Feladatok:

    • Vámügyintézéssel járó adminisztráció ellátása
    • Import és export szállítmányok előrögzítése (légi, tengeri, közúti)
    • Vámáru továbbítási okmányok, tranzit okmányok és vámokmányok előrögzítése
    • Vámhivatali személyes ügyintézés
    • Vámügyintézők munkájának támogatása

Amit elvárunk:

    • Magabiztos és ügyfélcentrikus hozzáállás
    • Kitűnő kapcsolatteremtő, kommunikációs képesség
    • Precíz, részletekre kiterjedő munkavégzés, terhelhetőség
    • Pozitív, energikus, eredményorientált, ambiciózus személyiség
    • Kezdeményezőkészség
    • Számítástechnikai ismeretek (World, Excel)
    • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

    • Vámügyintéző végzettség
    • Angol nyelvtudás
    • Régens vámprogram ismerete
    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

    • Motivált, dinamikus csapat és családias hangulatú cégkultúra
    • Egy nemzetközi piacvezető vállalat nyújtotta biztos háttér és motiváló értékrend
    • Kiváló munkakörnyezet egy lelkes és dinamikus csapatban
    • Teljes munkaidős állás, napi 8 órában hétfőtől-péntekig
    • Kifejezetten versenyképes juttatási csomag
    • Munkavégzés helye: 2360 Gyál, ProLogis Ipari Park
Felkeltettük érdeklődését? Ha úgy érzi, hogy rendelkezik az elvárt készségekkel és személyiséggel, célokkal, akkor jelentkezzen online és küldje el pályázatát a részünkre!