Recruiter

Budapest, Hungary
Human Resources – Human Resources /
Full-time /
On-site
A cargo-partner magántulajdonban lévő, teljes körű info-logisztikai szolgáltató, amely légi, tengeri, vasúti, közúti szállítmányozási és raktározási megoldások átfogó portfólióját kínálja. Az informatika és az ellátási lánc optimalizálása területén 40 év alatt szerzett szaktudása segítségével a vállalat személyre szabott szolgáltatásokat nyújt az iparágak széles skálájához, hogy világszerte versenyelőnyt teremtsen ügyfeleinek. Az 1983-ban alapított cargo-partner 2021-ben 1,8 milliárd eurós, 2022-ben közel 2,05 milliárd eurós árbevételt ért el, és jelenleg 4000 főt foglalkoztat világszerte.
Üzleti fejlődésünk támogatása érdekében, a HR csapatunk részére keresünk jelenleg munkatársat.

Feladatok:

    • Fizikai és szellemi állomány toborzásában, kiválasztásában való részvétel
    • Állásinterjúk szervezése
    • Állásinterjúk levezetése és megtartása
    • Adatbázis feltöltése és kezelése
    • Kapcsolattatás a közvetítő cégekkel
    • Adminisztrációs feladatok ellátása
    • HR projektekben való részvétel

Elvárásaink:

    • Szakirányú felsőfokú végzettség (pszichológia, HR vagy gazdasági)
    • Középfokú (B2) angol nyelvtudás
    • Kékgalléros toborzásban szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány
    • Magas szintű MS Office ismeretek
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Következetesség, megbízhatóság, kitartás

Amit nyújtunk:

    • Családias hangulatú munkakörnyezet
    • Egy nemzetközi hátterű piacvezető vállalat nyújtotta biztos háttér
    • Teljes munkaidős állás, napi 8 órában hétfőtől – péntekig
    • Csapatépítő rendezvények
    • Home office lehetőség
    • All You Can Move partnercég vagyunk
    • Versenyképes jövedelem
Felkeltettük érdeklődésed? Ha úgy érzed, hogy rendelkezel az elvárt készségekkel és személyiséggel, akkor jelentkezz online és küldd el pályázatod!

Company Introduction:

For over 40 years, cargo-partner has flourished in the logistics industry, delivering unparalleled service to our clients worldwide. We have now embarked on another journey and to continue our commitment for excellence, we have now joined the Nippon Express Group which will now underpin all the values we constantly aspire to achieve, now becoming a top 5 global player. As an end to end info logistics provider, we pride ourselves on offering a comprehensive portfolio of air, sea, land transport, and warehousing services.

With a unique focus on information technology and supply chain optimization, we empower businesses to thrive in today's fast-paced world. Join our dynamic team, where innovation meets passion and every voice is valued. Embark on a journey where your skills are nurtured, creativity is celebrated, and together, we take pride in making a difference.

Discover more about our Mission & Vision. Dive into a world of endless opportunities and embark on the cargo-partner journey with us.

cargo-partner is an equal opportunity employer. We celebrate diversity and are committed to creating an environment where all employees feel valued and respected. We do not discriminate on the basis of race, color, religion, gender, sexual orientation, gender identity, national origin, age, disability, or any other legally protected characteristics. We welcome and encourage applications from all individuals, regardless of background.

Explore endless opportunities and leave your mark with us." #JoinUs #Logistics #workingdigital #Teamwork #cargopartner #wow Ready to get things moving? Join our team!

Learn about Life at cargo-partner here.

View our Privacy Policy