Carinski deklarant m/ž

Rijeka, Primorje-Gorski Kotar
Product Management – Customs /
Full-time /
On-site
cargo-partner je kompanija u privatnom vlasništvu, koja nudi cijeli spektar info-logističkih usluga poput zračnog, pomorskog i cestovnog transporta, odnosno usluga skladištenja, s posebnim naglaskom na upotrebu IT rješenja te optimizaciju lanaca dobave. Kompanija posluje u više od 160 ureda u 40 zemalja svijeta sa ciljem kreiranja brzih i efikasnih logističkih rješenja za čitav niz različitih industrija.

Kao kompanija, vodimo brigu o svojim zaposlenicima i nastojimo, zajedno s njima, dugoročno razvijati njihova profesionalna znanja i vještine. Ako ste zainteresirani saznati više o nama, slobodno posjetite našu korporativnu web stranicu.

Širimo tim i tražimo:

CARINSKOG DEKLARANTA m/ž

Opis posla i odgovornosti

    • izrada carinskih deklaracija i pratećih dokumenata za sve vrste carinskih postupaka (carinsko skladištenje, uvoz, izvoz, provoz)
    • izrada izvještaja za Intrastat
    • kontakt sa carinskim službenicima i klijentima (pisani, usmeni)
    • savjetovanje stranaka oko carinskog posredovanja,
    • prisutnost pri inspekcijskim i carinskim pregledima,
    • provedba procesa u skladu s politikama kompanije,
    • napredno poznavanje i praćenje carinskih propisa
    • svakodnevni rad u Brix-u (Nova ICT)

Očekivanja:

    • min. SSS
    • min. 3 god. radnog iskustva na srodnim poslovima
    • odobrenje za obavljanje poslova carinskog zastupnika/položen stručni ispit
    • preciznost i orijentacija na detalje
    • timski rad i razvijene komunikacijske sposobnosti
    • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
    • poznavanje MS Office alata (Word, Excel, Outlook)
    • napredno poznavanje Brix-a (Nova ICT)

Nudimo:

    • stimulativna primanja
    • ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad
    • naknadu za prijevoz
    • naknadu za topli obrok
    • regres
    • božićnicu
    • dar u naravi
    • ugodno radno okruženje i uvođenje u posao
Mjesto rada: Rijeka
Početak rada: listopad, ili prema dogovoru

Ukoliko vam je blizak naš korporativni identitet, imate želju raditi u međunarodnoj kompaniji, u inovativnom i dinamičnom okruženju i smatrate da se možete poistovjetiti s našom poslovnom misijom i vizijom ˝we take it personally, with passion for excellence and better than others˝ javite nam se!

Vaše prijave očekujemo putem linka!

Company Introduction:

cargo-partner is a privately owned full-range info-logistics provider offering a comprehensive portfolio of air, sea, land transport and warehousing services, with special expertise in information technology and supply chain optimization. The company operates over 160 offices in over 40 countries around the world to create fast and efficient solutions for a wide range of industries. With the SPOT platform, cargo-partner ensures easy cooperation and full transparency throughout the supply chain.

As a family-owned business, we are very employee-oriented and want to work with you to develop your career and personal goals. Take a look at our Mission & Vision.

Find out more about cargo-partner from our Youtube channel

Learn about Life at cargo-partner here

If you are looking for a challenging position in an innovative and dynamic international company, we want to get to know you!

View our Privacy Policy