Közúti adminisztrátor

Budapest - Gyal /
Product Management – Road /
Full-time
A cargo-partner egy vezető multinacionális szállítmányozási és integrált logisztikai szolgáltató vállalat, mely különlegesen erős nemzetközi szállítási megoldásokban. A cargo-partner egy ausztriai központú a világ 30 országában több, mint 3000 fő munkavállalót foglalkoztató, világszerte folyamatosan növekvő és bővülő nemzetközi nagyvállalat. Munkatársaink rendkívül motivált szakemberek a világ legkülönbözőbb kultúráiból, akikben egyaránt közös a munkájuk iránti elkötelezettségük, a kiváló kommunikációs készségük, a kezdeményezőkészségük és ügyfélcentrikus szemléletük. Hiszünk a partnereinkkel való hosszú távú kapcsolatok kialakításában és munkatársaink folyamatos fejlesztésében. Büszkék vagyunk arra, hogy a cargo-partner magyarországi vállalata az idei kihívásokkal teli időszakban is kiérdemelte a „Nagyszerű Munkahely” (Great Place To Work®) minősítést.
Üzleti fejlődésünk támogatása érdekében, a közúti osztályunk részére keresünk új munkatársat:

Feladatok:

    • Közúti osztály adminisztratív feladatainak teljes körű ellátása
    • Sofőrök érkeztetésével kapcsolatos feladatok ellátása, fuvarokmányok kezelése
    • Alapvető gyűjtő fuvarszervezi feladatok ellátása
    • Az osztályokon dolgozó ügyintézők munkájának támogatása
    • Fuvarszervezéssel kapcsolatos információk pontos és precíz rögzítése belső rendszereinkben
    • Fuvarokmányok, megbízások, számlák összerendezése
    • Szállítási megbízások teljes körű adminisztrációja

Elvárásaink:

    • Munkájára igényes, precíz munkavégzés
    • Csapatjátékos, jó együttműködési képesség
    • Monotonitás tűrés

Előnyt jelent:

    • Szállítmányozói, logisztikai vagy szolgáltató területen folytatott tanulmányok/tapasztalat
    • Angol, vagy bármilyen más európai nyelv ismerete előnyt jelent

Amit nyújtunk:

    • Motivált, dinamikus csapat és családias hangulatú, modern munkakörnyezet
    • Egy nemzetközi hátterű piacvezető vállalat nyújtotta biztos háttér
    • Teljes munkaidős állás, napi 8 órában hétfőtől-péntekig
    • Versenyképes jövedelem
    • Karrierlehetőség, támogatott szakmai előmenetel a vállalaton belül

Egyéb információ:

    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
    • Munkavégzés helye: 2360 Gyál, Prologis Üzleti Park (Határ útról induló buszjárattal)
Felkeltettük érdeklődésed? Ha úgy érzed, hogy rendelkezel az elvárt készségekkel és személyiséggel, célokkal, akkor jelentkezz online és küld el pályázatod!

Company Introduction:

cargo-partner is a privately owned full-range info-logistics provider offering a comprehensive portfolio of air, sea, land transport and warehousing services, with special expertise in information technology and supply chain optimization. The company operates over 130 offices in 40 countries around the world to create fast and efficient solutions for a wide range of industries. With the SPOT platform, cargo-partner ensures easy cooperation and full transparency throughout the supply chain.

As a family-owned business, we are very employee-oriented and want to work with you to develop your career and personal goals. Take a look at our Mission & Vision

If you are looking for a challenging position in an innovative and dynamic international company, we want to get to know you!

Privacy Policy:

Apply now! It will only take a minute, we promise!