Disponent námořních přeprav- Export

Dobroviz, Central Bohemia
Product Management – Sea /
Full-time /
cargo-partner je přední mezinárodní poskytovatel spedičních a logistických služeb. Obzvláště úspěšní jsme v oblasti mezikontinentálních přeprav. Společnost cargo-partner má hlavní sídlo v Rakousku a působí ve více než 40 zemích světa. V současnosti má přes 3000 zaměstnanců a neustále roste a expanduje.
Talentovaným lidem nabízíme možnost získání zkušeností a podporu v nastartování zajímavé kariéry, zkušeným profesionálům potom perspektivní a dobře ohodnocenou pracovní příležitost. Věříme v budování dlouhodobých vztahů a investujeme do neustálého vzdělávání a rozvoje našich zaměstnanců.

Pokud hledáte zajímavou a podnětnou pracovní pozici v inovativní a dynamické mezinárodní společnosti, rádi vás poznáme!
V současné době hledáme pro naši pobočku v Dobrovízi nového kolegu/novou kolegyni

Náplň práce, pravomoce a zodpovědnost:
- denní zpracovávání objednávek na oddělení námořní přepravy
- práce s interními systémy
- proaktivní komunikace se svěřeným portfoliem zákazníků
- poskytování komplexního a kvalitního zákaznického servisu
- každodenní komunikace s přístavy ve svěřeném regionu a komunikace s rejdaři
- kontrola a sledování průběhu přepravy
- řešení škodních událostí
- fakturace a kontrola měsíční uzávěrky
- spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti (např. celní deklarace, účtárna atd.)
- budování pevných vztahů se zákazníky, hledání možností pro rozšiřování spolupráce

Nabízíme:
- zázemí stabilní, rodinné spediční společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
- individuální přístup k zaměstnancům
- HPP na dobu neurčitou
- možnost osobnostního i profesního růstu
- 13. mzdu a měsíční odměny
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- finanční benefity za věrnost firmě a k životním jubileím
- týden dovolené navíc
- příspěvek na jazykové vzdělávání
- odborné zaškolení a podporu

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou (dopravního, ekonomického nebo technického zaměření)
- znalost AJ minimálně na úrovni B2 (slovem i písmem) , komunikativní znalost NJ velkou výhodou
- komunikativní osobnost
- samostatnost, iniciativa, schopnost spolupráce
- prozákaznicky orientovaná osobnost
- logické myšlení a matematicko-analytické schopnosti
- pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe

Benefity

    • zázemí stabilní, rodinné spediční společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
    • individuální přístup k zaměstnancům
    • HPP na dobu neurčitou
    • možnost osobnostního i profesního růstu
    • 13. mzdu a měsíční odměny
    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvek na stravování
    • finanční benefity za věrnost firmě a k životním jubileím
    • týden dovolené navíc
    • příspěvek na jazykové vzdělávání
    • odborné zaškolení a podporu
Chcete pracovat s námi? Pak neváhejte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis. Budeme se těšit na osobní setkání s Vámi.

Company Introduction:

cargo-partner is a privately owned full-range info-logistics provider offering a comprehensive portfolio of air, sea, land transport and warehousing services, with special expertise in information technology and supply chain optimization. The company operates over 160 offices in over 40 countries around the world to create fast and efficient solutions for a wide range of industries. With the SPOT platform, cargo-partner ensures easy cooperation and full transparency throughout the supply chain.

As a family-owned business, we are very employee-oriented and want to work with you to develop your career and personal goals. Take a look at our Mission & Vision.

Find out more about cargo-partner from our Youtube channel

Learn about Life at cargo-partner here

If you are looking for a challenging position in an innovative and dynamic international company, we want to get to know you!

View our Privacy Policy