OTC Brand manager

Budapest
Marketing – Brand Management /
full-time /
On-site
Ügyfelünk egy országszerte ismert patikalánc, egy kissé elfeledett portfólió újragondolására, és magának a márkának a felépítésére keres gyógyszeriparban tapasztalt brand managert.

Mivel telnek majd a mindennapjaid:

A márka jelenlétéhez és fejlesztéséhez tartozó stratégiai irányokat ki kell még alakítani, ez lesz az elsődleges fókusz
Marketingkampányok tervezéséért és lebonyolításáért is te leszel a felelős, illetve az ezzel kapcsolatos anyagok kialakításáért (különféle promóciós anyagok, prezentációk)
Piackutatás elvégzése az eredményorientáltság jegyében
Te leszel a felelős azért, hogy fejlődjenek a márka KPI-jai
Hozzád tartoznak majd az éves budget és elszámolások felügyelete

Amit tőled kérünk:

Főiskolai/Egyetemi szakirányú diploma
Legalább 3 év releváns márka/marketingkommunikációs/brand manageri tapasztalat erős
márkafejlesztési fókusszal
Kiváló kapcsolatteremtő és szervezőkészség, csapatjátékos személyiség

Amit ajánlunk:

Versenyképes fizetés
Pörgős, dinamikus csapat
Tanulásra való lehetőség, nagy felelősség