IT Analytik - financování pro podnikatele

Remote / Praha - Stodůlky
Komerční banka a.s. /
Contractor /
Hybrid
Hybrid
Lokace: Praha, Stodůlky
Jazyk: ČJ, AJ technická

Level: senior
Forma spolupráce: IČO
Nástup: asap
Alokace: full-time, HO 50 %
Délka spolupráce: dlouhodobá

    • IT Analytik/Analytička senior– financování pro podnikatele Náš squad pracuje na řešení, které umožňuje našim klientům sjednávat financování.
    • Hledáme nového/novou kolegu/kolegyni, který/á se stane klíčovým členem našeho agilního týmu a pomůže nám na naší cestě v nové éře bankovnictví.

Náplň práce

    • Na základě vstupů z business analýzy a Solution architektury zpracování IT analýzy
    • Spolupráce s dalšími kolegy (testeři, architekti, atd)
    • Příprava specifikace pro vývoj a testy aplikace/služeb v mikroservisní architektuře
    • Komunikace s vývojovým týmem ohledně navrženého řešení
    • Spolupráce s dalšími vývojovými týmy
    • Vytváření a správa dokumentace

Co bychom potřebovali?

    • Předchozí prokazatelné zkušenosti v oblasti IT analýzy a implementaci IT projektů
    • Znalost JSON, XML a komunikace přes API rozhraní
    • Znalost UML
    • Samostatnost při hledání řešení, schopnost reagovat na změny
    • Znalost anglického jazyka pro orientaci v technické dokumentaci
    • Schopnost nadhledu; neutopíte se v detailu a budete schopen/a dodat funkční produkt
    • Zkušenost z mikroservisní architekury
    • Znalost BPMN
    • Znalost Enterprise Architekt
    • Znalost Jira, Confluence

WEB

    • title=IT Analytik - financování pro podnikatele
    • job=analyst