Software Test Engineer (QA/Automata Tesztelő)

Budapest /
Development /
Test Automation
Eleged van a rossz teszt környezetekből? Alig várod, hogy te hozhasd létre, és fejleszthesd tovább az automata tesztkörnyezetet, mellyel elősegítheted az elvárt minőségű szoftver verziók szállítását?

Akkor ne keress tovább, nálunk a helyed!

Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkező Software Test Engineer (QA/Automata Tesztelő) munkatársat keresünk a fejlesztő csapatunkba. Ez a csapat fejleszti a SaaS kereső megoldásunk összes funkcióját (prefixbox.com).

Vegyél részt az e-kereskedelem hazai és nemzetközi szereplői által használt kereső megoldásunk továbbfejlesztésében, illetve új megoldásaink létrehozásában!

Ezek a feladatok várnak rád:

    • Az automata teszt keretrendszer létrehozása és továbbfejlesztése, magas minőségű szoftver verziók szállítása érdekében
    • Automata teszt komponensek fejlesztése
    • Szoros együttműködés a termékfejlesztő csapatokkal a kódminőség javítása érdekében
    • Együttműködés az integrációs csapattal UAT tesztelésben
    • Teszt környezetek karbantartása
    • Build/Release folyamatok automatizálásának továbbfejlesztése

Milyen készségek és tapasztalatok szükségesek a pozíció betöltéséhez?

    • Legalább 5 év Test automatizálásban szerzett tapasztalat
    • C# fejlesztési tapasztalat
    • Teszt automatizálási módszerek ismerete
    • SQL adatbázisok készség szintű ismerete
    • PowerShell haladó szintű ismerete
    • Build/Release folyamatok automatizálásában szerzett tapasztalat
    • Jó problémamegoldó készség
    • Angol nyelv kommunikáció képes használata

Előny a pozíció kapcsán:

    • Felhő alapú megoldásokkal szerzett tapasztalat (Azure)
    • DevOps ismerete

Technológiák, amikkel találkozni fogsz:

    • .Net/C#
    • Microsoft SQL
    • Microsoft Azure
    • Kubernetes
    • Elastic Search

Miért gondoljuk, hogy szeretni fogsz nálunk dolgozni?

    • Teljesítmény alapú éves bónusz
    • Fizetés emelés: minden évben
    • Heti 2 nap home office lehetőség
    • Legfrissebb technológiák használata
    • Tapasztalt, tehetséges kollégák
    • Támogató és nyitott vezetők és csapattársak
    • Magas fokú transzparencia és rugalmasság a vezetők részéről
    • Házon belüli tréningek, amik segítik a fejlődésed
    • Csapatépítő programok (havi rendszerességgel), hogy a munkatársakat jobban megismerhesd
    • Kávé, tea, (sör) az irodában
    • Nemzetközi munkakörnyezet, ahol a nyelvtudásod is fejlesztheted
    • Céges Laptop
    • Folyamatosan növekvő vállalat, nemzetközi jelenléttel, rendkívül innovatív termékkel és vezető piaci pozícióval
    • Megismerheted a hazai és nemzetközi e-kereskedelmi piacot: ha az ügyfél is érdekel, és nem csak a termék