Junior Full Stack Fejlesztő

Budapest
Development /
Software Developer /
Ha szeretnél részese lenni fejlesztéseknek, amik több ezer felhasználóhoz eljutnak, akkor nálunk a helyed!
Vegyél részt az e-kereskedelem hazai és nemzetközi szereplői által használt kereső megoldásunk integrációs felületének fejlesztésében, hogy ezzel segítsük az online vásárlókat megtalálni a megvásárolni kívánt termékeket, és támogassuk a kereskedőket termékeik értékesítésében!

Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkező FullStack fejlesztő munkatársat keresünk, erősebb frontend tapasztalattal.

Ezek a feladatok várnak rád:

    • Új funkciók/szolgáltatások tervezése, illetve fejlesztése egyénileg és csapatban
    • Meglévő funkciók, illetve a kereső szolgáltatás továbbfejlesztése, optimalizálása és hibajavítása
    • Éles rendszer továbbfejlesztése, napra készen tartása a legújabb technológiák és felhő alapú megoldások felhasználásával

Technológiák, amikkel találkozni fogsz:

    • Javascript, React, .NET, MSSQL, GIT, VSTS, Azure szolgáltatások

Milyen készségek és tapasztalatok szükségesek a pozíció betöltéséhez?

    • Minimum 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
    • Jó Javascript tudás
    • .NET vagy Java ismerete (hajlandóság a .NET megtanulására)
    •  SQL alapvető ismerete
    • Önálló munkavégzés
    • Angol nyelv kommunikáció képes használata

Miért gondoljuk, hogy szeretni fogsz nálunk dolgozni?

    • Teljesítmény alapú éves bónusz
    • Fizetés emelés: minden évben
    • Heti 2 nap home office lehetőség a próbaidő után, próbaidő alatt heti 1 nap
    • Nálunk szombaton nincs munkavégzés, az áthelyezett munkanapokat mi pihenéssel töltjük.
    • Részvétel elosztott, skálázható, magas rendelkezésre állású rendszer tervezésében és fejlesztésében
    • Legfrissebb technológiák használata
    • Gyors fejlesztési ciklusok, heti 1-2 release
    • Tapasztalt, tehetséges kollégák, akiktől tanulhatsz
    • Támogató és nyitott vezetők és csapattársak
    • Magas fokú transzparencia és rugalmasság a vezetők részéről
    • Céges Laptop
    • Házon belüli tréningek, amik segítik a fejlődésed
    • Csapatépítő programok (havi rendszerességgel), hogy a munkatársakat jobban megismerhesd
    • Kávé, tea, gyümölcs, (sör) az irodában
    • Nemzetközi munkakörnyezet, ahol a nyelvtudásod is fejlesztheted
    • Folyamatosan növekvő vállalat, nemzetközi jelenléttel, rendkívül innovatív termékkel és vezető piaci pozícióval
    • Megismerheted a hazai és nemzetközi e-kereskedelmi piacot: ha az ügyfél is érdekel, és nem csak a termék