.NET Software Engineer - Budapest

Budapest
Development /
Software Developer /
Hybrid
Lehetőségként éled meg, amikor komplex feladatokat kell megoldani?
Mindig keresed az újdonságokat és szeretsz naprakész lenni a technológiákkal kapcsolatban?
Lételemed a fejlődés és ebben szívesen segíted a kollégáidat is?

Ha magadra ismertél, akkor várjuk a jelentkezésed (klikk az "Apply for this job" gombra, vagy keress minket direktben a hr@prefixbox.com címen)!

Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkező .NET fejlesztő munkatársakat keresünk bővülő backend fejlesztő csapatainkba Budapesten.

A Prefixbox egy gyorsan növekvő IT cég. E-kereskedelemben használatos keresőmotort fejlesztünk. Nemzetközi szinten több, mint 25 retail nagyvállalati ügyfelünk használja a megoldásunkat a webshopjában. Naponta több millió embert érünk el és könnyítjük meg nekik az online vásárlást. A kereső funkciók optimalizálásával segítünk minél hamarabb rátalálni a megvásárolni kívánt termékre. Folyamatosan azon dolgozunk, hogy ügyfeleinknek élvonalbeli technológiát kínáljunk.

Tudj meg további részleteket rólunk! (Forbes)
Képek a csapatról

Ezek a feladatok várnak rád:

    • Új funkciók/szolgáltatások fejlesztése, részvétel a tervezésben és az architektúra kialakításában
    • Meglévő funkciók továbbfejlesztése és hibajavitása
    • Részvétel a kereső szolgáltatás relevanciájával kapcsolatos elemzésekben és fejlesztésekben egyénileg és csapatban
    • Éles rendszer továbbfejlesztése, naprakészen tartása a legújabb technológiák és felhő alapú megoldások felhasználásával
    • A funkciók kezelése a teljes életciklusukon keresztül (fejlesztés, kiadás, A/B tesztelés és változtatás)
    • Infrastruktúra-frissítés és migráció (pl. új komponensek, új Azure-megoldások/funkciók)
    • Egyéni és társas kódtesztelés
    • Szoftvertesztelési és validálási dokumentáció írása

Technológiák, amikkel találkozni fogsz:

    • .NET, C#
    • Visual Studio, GIT
    • MSSQL
    • Azure megoldások
    • Elastic Search
    • Serverless megoldások
    • Hadoop
    • Kubernetes
    • Redis
    • Python

Milyen készségek és tapasztalatok szükségesek a pozíció betöltéséhez?

    • Minimum 1 év releváns szakmai tapasztalat
    • .NET/.NET Core, C#, Visual Studio készség szintű használata
    • SOLID és OOP tervezési elvek
    • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, találékonyság, flexibilitás
    • Angol nyelv kommunikáció képes használata (írásban)

Milyen tapasztalat jelent előnyt a pozíció kapcsán?

    • Elastic Search ismerete
    • T-SQL ismeret
    • Machine learning technológiák alapszintű ismerete
    • Felhő alapú megoldások fejlesztésében szerzett tapasztalat (Azure)
    • Docker/Kubernetes, Python ismerete

Miért gondoljuk, hogy szeretni fogsz nálunk dolgozni?

    • Részvétel elosztott, skálázható, magas rendelkezésre állású rendszer tervezésében és fejlesztésében.
    • Legfrissebb technológiák használata.
    • Gyors fejlesztési ciklusok, heti 1-2 release.
    • Éves teljesítmény alapú bónuszt is adunk, hogy így honoráljuk a befektetett energiád.
    • Nálunk szombaton nincs munkavégzés, az áthelyezett munkanapokat mi pihenéssel töltjük.
    • Szem előtt tartjuk a munka-magánélet egyensúlyát, a napodat rugalmasan beoszthatod, ebbe nem szólunk bele.
    • Nekünk fontos, hogy a kollégáinkat ne csak a monitor képernyőjéről ismerjük, így a hibrid megoldást választottuk. Heti két nap home office lehetőséggel élhetsz te is. Amennyiben neked is értéket jelent, hogy nem csak otthon, egyedül dolgozol, hanem a csapatod társaságában is lehetsz, akkor nálunk a helyed.
    • Támogató környezetben kínálunk neked hosszú távú karrierépítési lehetőséget.
    • Tapasztalt, tehetséges kollégáktól tanulhatsz.
    • Házon belüli képzéseken vehetsz részt a folyamatos fejlődésed érdekében.
    • Lehetőséget biztosítunk rá, hogy megtanuld a nemzetközi e-kereskedelem csínját-bínját.
    • Rendszeres csapatépítő programokat szervezünk, hogy ezzel is feldobjuk a cseppet sem szürke hétköznapokat és jobban megismerjük egymást.
    • Kávé, tea, gyümölcs és munkaidő után sör is vár az irodában.
    • Céges laptopot és monitort biztosítunk számodra.