Pracownik ds. wsparcia biura (opiekun biura)

Gdańsk /
Scalac /
Full-time
SCALAC SZUKA PACOWNIKA DS. WSPARCIA BIURA (OPIEKUNA BIURA)

Kim jesteśmy?

Scalac jest firmą z branży IT założoną w 2014 roku. Od tego czasu zbudowaliśmy zespół ponad 120 pracowników pracujących w ośmiu krajach! Pomimo tylu pracowników, nadal panuje u nas rodzinna atmosfera i każdy się nawzajem zna :)

Obecnie poszukujemy opiekuna biura. Nasza siedziba, w której na co dzień pracuje około 40 osób, usytuowana jest na gdańskiej Morenie. Biuro jest domkiem jednorodzinnym ze sporym ogrodem, który potrzebuje kogoś, kto się nim dobrze zaopiekuje - czy to coś dla Ciebie?

Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. B (samochód służbowy jest do dyspozycji).
    • Angielski na poziomie komunikatywnym.
    • Umiejętność samoorganizacji.
    • Proaktywność.

Zadania:

    • Utrzymywanie porządku na terenie biura, koordynacja segregacji i wywozu odpadów.
    • Monitorowanie bieżącego zapotrzebowania na produkty spożywcze, higieniczne, chemię.
    • Zaopatrzenie biura.
    • Kompletacja dokumentów oraz załatwianie spraw urzędowych.
    • Organizacja spotkań firmowych np. Grilla.
    • Mamy dużo zieleni - potrzebujemy pomocy z zajmowaniem się ogrodem (wyrywanie chwastów, podlewanie i koszenie plus podcinanie żywopłotu).
    • Prace porządkowe np. mycie okien, składanie mebli (głównie biurek).
    • Drobne prace remontowe np. wkręcanie kontaktu.
    • Zimą sypanie solą i odśnieżanie.

Co oferujemy?

    • Szansę  na  własny  rozwój  -  oferujemy  budżet  rozwojowy,  możliwość  uczestnictwa  w szkoleniach wewnętrznych, lekcje angielskiego oraz dodatkowe 3 dni na rozwój własny.
    • Niezapomniane spotkania całej firmy - byliśmy razem w górach, na nartach, paintballu, budowaliśmy bolidy i wiele, wiele innych!
    • Mnóstwo niezależności - wierzymy, że nasi pracownicy są w stanie decydować o swoich zadaniach i brać za nie odpowiedzialność.

Warunki współpracy:

    • Umowa zlecenie/b2b/uop. Przynajmniej ½ etatu. Możliwe jest rozliczenie godzinowe.
Praca w Scalac oznacza pracę ze zgranym zespołem świetnych specjalistów.
Czekamy aż do nas dołączysz!