Editor/editorka reklamy pre slovenčinu

Slovakia
AI Services – Data Validation /
Freelance /
Remote
Miesto: Slovensko, práca z domu
Typ: Na živnosť, skrátený úväzok, flexibilná pracovná doba

O pracovnej pozícii:
Do nášho tímu hľadáme zanietenú a technicky zdatnú osobu na pozíciu Editor/editorka reklamy pre slovenčinu. Na tejto pozícii budete mať zodpovednosť za kontrolu a hodnotenie internetových reklám, ktoré musia byť relevantné, presné a efektívne doručené koncovým používateľom. Je to fantastická príležitosť pre niekoho, kto rád surfuje po internete, často používa známe vyhľadávače a rád porozumie tomu, čo ľudia hľadajú na základe niekoľkých kľúčových slov. Ak vás baví vyhľadávanie tém na internete a chcete vedľajší príjem z flexibilnej a zábavnej práce, táto pozícia je pre vás ako stvorená!

Hlavná náplň práce:
- Hodnotenie kvality a relevantnosti online inzercie v slovenčine
- Posúdenie obsahu a umiestnenia reklamy tak, aby spĺňali špecifické kritériá a smernice.
- Poskytnutie spätnej väzby a návrhov na zlepšenie kvality a efektívnosti reklamy.
- Vykonávanie prieskumu kľúčových slov s cieľom pochopiť zámer používateľa a zlepšiť zacielenie reklamy.
- Spolupráca s tímom s cieľom identifikovať trendy a zlepšiť stratégie zobrazovania reklamy.

Požiadavky:
- Slovenčina na úrovni materinského jazyka a výborná znalosť slovenskej kultúry a online trendov.
- Vysoká úroveň angličtiny, potrebná na komunikáciu a tvorbu reportov.
- Pravidelné používanie známych vyhľadávačov a sociálnych sietí.
- Vynikajúca schopnosť vyhľadávať a rýchlo analyzovať informácie.
- Zmysel pre detail s vynikajúcimi analytickými schopnosťami a schopnosťou riešiť problémy.
- Spoľahlivé internetové pripojenie a vhodné domáce pracovné prostredie.

Ideálny kandidát/ideálna kandidátka:
- Denne surfuje po internete a pozná rôzne online platformy.
- Má skúsenosti s používaním známych vyhľadávačov ako Google, Bing atď.
- Na základe minimálnych informácií alebo kľúčových slov chápe, čo ľudia hľadajú.
- Baví ho/ju vyhľadávať a učiť sa o nových témach na internete.
- Hľadá flexibilnú prácu z domu, ktorá môže byť vyvážená inými záväzkami.

Výhody:
- Flexibilný pracovný čas, ktorý vyhovuje vášmu programu.
- Práca z pohodlia domova (so sídlom na Slovensku).
- Získate prehľad o odvetví digitálnej reklamy.
- Zlepšíte si vyhľadávacie a analytické schopnosti.
- Stanete sa súčasťou dynamického tímu, kde sa navzájom podporujeme.

Ako reagovať na ponuku:
Ak máte záujem o túto vzrušujúcu príležitosť, pošlite nám svoj životopis kliknutím na tlačidlo nižšie. Tešíme sa na vašu správu!